Aktualności

Relacja z meczu z Krobią

• autor: kremik70, 2016-05-09 09:27

Punkty pojechały do Krobi.

W sobotę w Grotnikach byliśmy świadkami ciekawego i emocjonującego widowiska. Niestety po dobrym meczu nie udało nam się zdobyć choćby punktu. Już od pierwszego gwizdka sędziego obie drużyny groźnie atakowały.Najpierw po strzale Ł.Koniecznego piłka trafiła w słupek, a po chwili P.Kasperski uderzał na bramkę nożycami niestety niecelnie. Goście w pierwszych minutach również mieli swoje sytuacje, jednej 100% nie wykorzystali, ale w 22 minucie byli już skuteczni i objęli prowadzenie. Odpowiedź GKSu była natychmiastowa w 28 minucie P.Kasperski zagrał do Ł.Gryzieckiego i Gryziu doprowadził do wyrównania. W 28 minucie kontrę naszego zespołu wyprowadził Ł.Konieczny zagrał na skrzydło do D.Chrapka, Damian zacentrował w pole karne gdzie stoper Krobianki skierował piłkę do własnej bramki. W 38 minucie P.Kasperski przejął bezpańską piłkę przed polem karnym i mierzonym strzałem tuż przy słupku dał nam prowadzenie 3-1.Minutę później w doskonałej sytuacji znalazł się Ł.Gryziecki lecz jego strzał niemalże z linii bramkowej wybił obrońca. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 3-1.

Początek drugiej połowy to nasz koszmar. W odstępie 2 minut tracimy dwie bramki w 52 i 53 minucie. Rywale podbudowani szybkim doprowadzeniem do remisu atakowali zaciekle co przyniosło efekt w postaci zdobycia bramki w 64 minucie. W 68 minucie odpowiadamy trafieniem na 4-4. M.Stępień dobrze zastawił się w polu karnym rywala,zgrał piłke do Ł.Gryzieckiego a Gryziu zaliczył swoje drugie trafienie. Niestety od tej pory trafiali już tylko rywale. W 70 minucie zdobyli 5 bramkę, a w 83 trafili po raz szósty. Nam na pocieszenie pozostał strzał w słupek w końcówce spotkania w wykonaniu Ł.Gryzieckiego ale było to stanowczo za mało, by zagrozić Krobiance. Mecz zakończył się wynikiem 4-6.

Skład GKSu : Skrzypczyński - Zapłata, Stanek, Stępień - Michalak, Czajka ( Cichoszewski ), Leśny ( Wojtkowiak), Kasperski, Gryziecki - Konieczny, Chrapek ( Spławski )