Garść wiadomości z klubu.

• autor: kremik70, 2014-12-11 18:46

Co słychać w GKSie.

Przerwa zimowa trwa już od ponad miesiąca. Mogłoby się wydawać, że nic się nie dzieje. A jednak !!!

W ostatnich dniach gruchnęła wiadomość o tym, że nasz zawodnik Jakub Pujanek został trenerem Rydzyniaka Rydzyna. Jakubowi serdecznie dziękujemy za czas spędzony w naszym klubie i życzymy samych sukcesów w nowej roli. Myślę, że zespół z Rydzyny na wiosnę będzie kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa, aż do czasu kiedy zagra z naszym GKSem ;). Przypomnę, że jest to nasz kolejny po Łukaszu Konieczny zawodnik który został trenerem. Wychodzi na to, że GKS stał się kuźnią trenerskich talentów. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym sezonie wszystkie trzy kluby spotkają się w rozgrywkach ligi okręgowej.

Kolejnym zawodnikiem którego wiosną nie zobaczymy w naszym zespole jest Paweł Lis. Sytuacja z Pawłem od początku była jasna. Paweł był wypożyczony do GKSu do końca rundy jesiennej. Okres wypożyczenia zakończył się i Paweł wraca do swojego klubu czyli Garbarni Kraków. Pawłowi również bardzo dziękujemy za czas jaki poświęcił dla naszego zespołu i życzymy mu równie udanych występów w swoim klubie jak miał w naszym. Oczywiście drzwi do naszego zespołu są dla wszystkich naszych byłych zawodników zawsze otwarte.

A teraz o tych których mam nadzieję zobaczyć wiosną na boisku. Marcin Hubert - po zabiegu wykonanym na kolanie Marcina nie ma już śladu. Od kilku dni nasz kapitan trenuje indywidualnie pod pełny obciążeniem i już nie może doczekać się wiosny;)

Gorzej natomiast wygląda sytuacja z Łukaszem Doszem, który w dalszym ciągu zmaga się z kontuzją kolana. Łukasz w styczniu przejdzie kolejne badania i być może będziemy mieli trochę bardziej optymistyczne wieści odnośnie jego stanu zdrowia. Jak zapewnia sam zawodnik zrobi wszystko by wiosną znów zagrać.

Z informacji od trenera wynika, że pierwszy trening zaplanowany został na 9 stycznia. W związku z ubytkami kadrowymi w naszej drużynie mile widziani będą nowi zawodnicy , którzy chcieliby spróbować swoich sił w barwach GKSu.

To tyle na dziś. Jeśli wydarzy się coś ciekawego na pewno o tym napiszę.

autor: ~kibic @@@ 2014-12-18 22:34:56

avatar młodych też przyjmujecie około 16 lat ?

autor: ~kremik70 2014-12-19 19:24:55

avatar Jasne że tak,wszyscy mile widziani.

autor: ~#3 Piotr Organista 2015-01-07 14:45:01

avatar Może jakieś info o zmianie daty i godziny pierwszego treningu aby nikt nie mówił że nie wiedział P.S. Trening z tego co wiem czwartek 8.01.2015 o godzinie 18:30 we włoszakowicach trening na biegowo - proszę o potwierdzenie