Aktualności

Relacja z meczu z Krobianką

• autor: kremik70, 2014-10-06 17:32

Porażka przed własną publicznością.

Słabsza niż zazwyczaj dyspozycja naszego zespołu spowodowała, że po raz pierwszy w tym sezonie w Grotnikach GKS schodził z boiska pokonany.Początek spotkania był dosyć wyrównany, aż do utraty pierwszej bramki przez nasz zespół. W 23 minucie spóźniona interwencja naszego bramkarza spowodowała, że sędzia zmuszony był podyktować rzut karny, który został wykorzystany przez zawodnika Krobi i przegrywaliśmy 0 -1. Na stratę bramki próbowaliśmy odpowiedzieć lecz strzały E.Poniżego oraz T.Wiśniewskiego były niecelne. Natomiast w 32 minucie szybką akcję przeprowadzili rywale i zdobyli drugą bramkę. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę okazje do zdobycia bramki kontaktowej miał J.Pujanek lecz jego strzał głową również nie znalazł drogi do siatki.

Na początku drugiej połowy odżyły nadzieje naszego zespołu. w 46 minucie A.Kołacki przedłużył głowa zagranie w polu karnym do zamykającego całą akcję Ł.Gryzieckiego i Gryziu zdobywa bramkę kontaktową. W 50 minucie ten sam zawodnik ponownie wpisuje się na listę strzelców wykorzystując dokładne podanie z głębi pola od J.Pujanka. Dobry okres gry GKSu powinien przynieść nam kolejnego gola lecz piłka po strzale A.Kołackiego spadła na poprzeczkę bramki gości. Co nie udało się naszym zawodnikom, to udało się naszym przeciwnikom którzy w 67 minucie spotkania znów wyszli na prowadzenie. W 74 minucie Krobianka zdobyła czwartą bramkę. GKS próbował jeszcze walczyć lecz strzał J.Pujanka był minimalnie niecelny, a D.Cichoszewskiego zbyt słaby by pokonać bramkarza Krobianki. Wynikiem 2 - 4 zakończyło się to spotkanie i tym samym przerwana została seria zwycięstw GKSu na własnym obiekcie.

Skład GKSu: Korczak - Organista, Stępień, Lis, Stanek( Wojtkowiak)- Gryziecki, Pujanek, Kasperski, Poniży ( Cichoszewski) - Kołacki, Wiśniewski.

Man of the Match - zdobywca dwóch bramek Łukasz Gryziecki.